JAUNAIS ISUZU D-MAX

Isuzu D-Max lieliski turas uz ceļa, pateicoties tā mūsdienīgajai, pastiprinātajai un stingrākajai uzbūvei, kā arī transmisijas, stūres mehānisma un piekares uzlabojumiem. Isuzu D-Max ir 1,9 litru RZ4E-HI dīzeļdzinējs (Euro 6d) ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 6 pakāpju „Rev-Tronic“ automātisko ātrumkārbu ar secīgu sporta režīmu 3500 kg limits vilkšanai ar bremzēm un piekabes šūpošanās kontrole ir iekļauta standartaprīkojumā.

 


Inteliģentā drošības sistēma un vadītāja palīgsistēma

Jaunā D-Max virsbūve ir nostiprināta, lai labāk aizsargātu tās pasažierus no jebkura leņķa ārējā trieciena. Lielākas priekšējās un aizmugurējās bremzes palielina apstāšanās jaudu, savukārt sēdekļi ir paredzēti trieciena absorbēšanai ārkārtas situācijā. Un gadījumā, ja atveras kāds no D-Max astoņiem gaisa spilveniem, pikapa durvis atslēdzas automātiski.

D-Max ietver vairākas drošības funkcijas, kas darbojas automātiski un patstāvīgi, lai atrisinātu bīstamas situācijas – parasti pirms vēl vadītājs pamanījis briesmas. Piemēram, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā un nogāzes kontroles sistēma, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums, joslas ieturēšanas* un aklās zonas uzraudzības sistēma*.

* Šīs funkcijas var būt papildaprīkojums dažiem Izusu modeļiem.

Visiem attēliem ir tikai ilustratīva nozīme.

 

 


PAŅEMIET LĪDZI VISU NEPIECIEŠAMO, LAI KUR JŪS ARĪ DOTOS

D-Max ir uzticams ceļabiedrs, braucot pa smiltīm, dubļiem un upju gultnēm ar dziļumu līdz 800 mm – bez papildpiederumiem. Ar pārslēdzamu pilnpiedziņu un diferenciāļa bloķētāju* jūs varat pārvarēt jebkuru reljefu un droši sasniegt galamērķi pat tad, ja krava ir smagāka par 1000 kg.
* Izņemot modeļus ar L aprīkojumu.

 

Koncentrēta veiktspēja

Uzlabotajam 1,9 l tiešās iesmidzināšanas turbodīzeļdzinējam ar 120 kW (163 ZS) jaudu ir AdBlue tehnoloģija slāpekļa oksīda emisiju samazināšanai. Kombinētās CO2 emisijas ir 216–220 g/km 6 pakāpju manuālajai pārnesumkārbai un 238–241 6 pakāpju automātiskajai pārnesumkārbai. Kombinētais degvielas patēriņš: 8,2–8,4 (ar manuālo pārnesumkārbu) un 9,1–9,2 (ar automātisko pārnesumkārbu).

 

INTUITĪVS DIZAINS. PILNĪGS KOMFORTS

Ceļošana ar pikapu vēl nekad nav bijusi tik ērta. Jūs iegūstat arī uzlabotu tehnoloģiju un inovatīvus risinājumus, kas tiek sagaidīti no moderniem automobiļiem. D-Max ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas, pielāgojamu skārienekrānu, ar DAB+ digitālo radio, Android Auto™ preinstalāciju un bezvadu Apple CarPlay®, kā arī balss atpazīšanu.
* Pieejams tikai Space Cab modelim ar LS aprīkojumu.

 


 

Mazāka un sportiskāka stūre ar regulējamu augstumu un dziļumu.

Automātiska divu zonu gaisa kondicionēšana

 

Izgaismots mērinstrumentu panelis ar krāsainu 4,2 collu displeju.

Jauni sēdekļi

 

9 collu skārienekrāns ar CD un DVD atskaņotāju, radio un atpakaļskata kameru.

 

 


 

Kontakti


Garantija: 5 gadi vai 100 000 km

Darbvirsmas versija